Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

September 18, 2019, 06:12:56 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
Advanced search
Pages: [1]   Go Down
Print
Author Topic: ETS 1 Kastellaun  (Read 3586 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Vidra
MRT MEMBER
NITRO 90%

Popularitate: 2

View Profile
« on: October 15, 2010, 09:53:26 PM »

Fratilor, e belea.
Au astia o bere, bunaaaaa.
Vorbind acum serios, 11 in grupa, aderenta maxima si nici un fulg pe masina, nu stiu ce mocheta e, da e buna si asta rau.
Foaie verde de Bally
Bafta la Rally.
RAnet
Administrator
NITRO 95%

Popularitate: 5

View Profile WWW
« Reply #1 on: October 16, 2010, 11:14:21 AM »

Bafta multa!!!

In the laws of nature, there is nothing imposible except the state of your mind!..
CRISTAKE
MRT MEMBER
FULL NITRO

Popularitate: 4

View Profile WWW
« Reply #2 on: October 16, 2010, 01:39:27 PM »

Am vazut online cum a castigat Vidra Calificarea 3.

BRAVO Moshule, la mai mare!

SERPENT Fun
faursenior
NO NITRO
*

Popularitate: 0

View Profile
« Reply #3 on: October 16, 2010, 03:44:31 PM »

-Bravo, bravo, antrenamentul de la Arad da rezultate. Tine steagul sus si nu te da, lasa-i pe ei sa greseasca !

faur senior
Vidra
MRT MEMBER
NITRO 90%

View Profile
« Reply #4 on: October 16, 2010, 03:51:00 PM »

Multumesc pentru incurajari. I-mi trebuie o secunda pe tur fara sa gresesc eu.
Timpul cel mai bun al pistei este 10.365s la stock.

kinder
NITRO 50%

Popularitate: 1

View Profile
« Reply #5 on: October 17, 2010, 02:20:06 PM »

Bravo meserie!!!
Abea astept sa vad poze!!!!! ok
Vidra
MRT MEMBER
NITRO 90%

View Profile
« Reply #6 on: October 20, 2010, 12:09:30 PM »

Doar o poza si un clasament prostock.
La modified ultimul din prea multe motive.
faursenior
NO NITRO
*

View Profile
« Reply #7 on: October 22, 2010, 06:47:31 PM »

-Este foarte usor pentru noi, cei care am stat in fata computerului, sa comentam. Adevarul este ca prima conditie pentru a reusi, este sa fii acolo. Personal te felicit pentru ce ai reusit sa faci, orice drum are un inceput. Nu-i de loc usor sa fii singur intr-o astfl de competitie. Si, la Stock mai ales, cu toate modificarile si restrictiile impuse la aceasta editie, "plutonul" s-a strans foarte mult. Iar la "modificate " , o pondere foarte mare o are materialul, mai ales electronica.

-Nu fii suparat, este doar prima etapa, viitorul este in fata. Daca te-ai simtit bine acolo si ai trait cursele, asta este pana la urma multumirea finala.

-Si mai da-ne niste poze. Am remarcat ca traseul nu a mai fost pantagruelic de mare, fara acele nesfarsit de lungi linii drepte ( care dezavantajeaza total un motor de 13,5 ) si se pare ca in acest sezon ( tocmai datorita particularitatilor echiparii modelelor), se pune accentul pe o cat mai corecta si exacta pilotare, fiecare metru in plus, sau vibrator atins, conteaza enorm in economia cursei. Este foarte important acum modul de abordare a unui viraj, si la fel , ba chiar mult mai importanta, iesirea din el. Si asta stim cu totii tine de foarte-foarte multe "chestii".

-Sper ca la etapa a II-a sa fie prezenti la start cat mai multi colegi din RO. Cristian si-a depus inscrierea, zicem "Doamne ajuta" pentru toata lumea, ne vedem acolo.

faur senior
fxpower
NITRO 70%

View Profile WWW
« Reply #8 on: October 23, 2010, 11:40:23 AM »

Se vede intradevar un avans considerabil la Razvan din ani anteriori si asta datorita curselor de calitate. Din pacate nu pot sa particip la nici o etapa din ETS din acest sezon si in plus s-ar putea ca si sezonul de anul viitor sa fie compromis "" doctoratul imi mananca zilele si banuti  police". Sper la o revenire puternica din vara anului viitor. Va urez succes mai departe si sper sa obtinem incet incet si recunoastere pe plan international si piloti pe masura. Si nu m-as mira sa vad cat de curand o etapa ETS in Romania  Evil.

Team Associated Romania. FxRacingMS PreZ/ FT RC8/ B4/ B44/ TC5R/RC12/ RC18/ Team Tekin Romania
faursenior
NO NITRO
*

View Profile
« Reply #9 on: October 23, 2010, 04:01:13 PM »

Grin
Vidra
MRT MEMBER
NITRO 90%

View Profile
« Reply #10 on: October 23, 2010, 11:57:51 PM »

M-am luat cu alte treburi si am uitat de poze, oricum nu am avut timp sa fac prea multe.
Pista a fost rezonabil de mare, de viteza. Cred ca datorita interesului in crestere pentru ETS, pistele indoor nu vor mai fi foarte mari nici pe viitor, pentru ca au nevoie de spatiu pentru mese.
Atentie, la Hrotovice au limitat intrarile la 240 piloti, oricum sala nu e foarte mare.
Pages: [1]   Go Up
Print
Jump to:  

Created by AutoRC.ro
Developed by RAnet